Kosmetika Avon Informace a novinky ze světa AVON
 • INTENZIVNÍ TĚLOVÉ MLÉKO PROTI CELULITIDĚ s komplexem z karamboly

  0
  scissors
  30 ledna, 2013adminAvon novinky a informace

  Specialisté Avonu na problémy s celulitidou vybrali účinné přírodní látky, jejichž účinky ještě posílili díky dosavadním vědeckým poznatkům. Výsledkem je viditelně redukovaná celulitida díky Intenzivnímu tělovému mléku proti celulitidě z řady Solutions. Tělové mléko je obohacené o účinné výtažky z karamboly, které pomáhají spalovat tuky. Karambola pochází ze slunné jihovýchodní Asie, kde byla po léta využívána pro své léčebné účinky. Díky tomu je tělové mléko v boji proti celulitidě velmi efektivní a výsledkem je štíhlejší, krásně pevná silueta. Naši vědci využili síly přírodních látek a vytvořili komplex Starfruit s výtažky z karamboly, který použili do naší žhavé novinky pro boj s celuliticou.

  CO JE TO CELULITIDA?
  Celulitida je obecně známý termín označující dolíčky, které se vytváří ukládáním podkožního tuku. Nejčastěji se nachází na stehnech, zadní straně nohou, pažích, hýždích a na břiše, ale může se objevit kdekoliv, kde se koncentrují tukové zásoby. Tyto tukové zásoby deformují vyhlazený vzhled pokožky a připomínají pomerančovou kůru, proto se začal používat dnes již vžitý pojem „pomerančová kůže”. Celulitida je extrémně častá – odhaduje se, že postihuje celých 90% dospělých žen. Vznik celulitidy nesouvisí s barvou kůže, hmotností jedince ani tělesnými proporcemi, může se objevit u každé ženy, a dokonce i u některých mužů.

  ZÍSKEJTE NÁDHERNÉ TĚLO VE 3 KROCÍCH
  Jaro je nejvhodnějším obdobím, kdy začít pečovat o své tělo. Přinášíme vám několik rad, které vám pomohou získat atraktivní postavu.

  CVIČTE KAŽDÝ DEN
  Abyste se udrželi ve skvělé formě a měli pevné tělo, musíte denně cvičit. Pokud nechcete navštěvovat posilovnu, ale raději si cvičíte podle svého, vyberte si z kolekce Avon Active, kterou jsme představili v nedávné době. Díky ní si můžete užívat cvičení v pohodlí domova. Vytvořte si doma svoji vlastní posilovnu a cvičte každý den alespoň 30 minut. Výsledky vás ohromí.

  STRAVUJTE SE ZDRAVĚ
  Dbejte na zdravou stravu, je to nezbytně důležité, pokud si chcete vytvarovat postavu. Pokud máte po jídle výčitky, nahraďte to, co jíte, nějakou zdravější verzí, která nezvyšuje podíl tělesných tuků tak výrazně, tudíž nebude mít tak negativní vliv na celulitidu. Mrkev je skvělá jako svačinka a může například nahradit sušenky. Vyměňte chutné čokoládové tyčinky za ještě chutnější ovoce. Kousek ovoce rychle zažene hlad. Vyzkoušejte to a zjistíte, že si na tyto stravovací návyky rychle zvyknete a budou mít fantastický efekt na vaši postavu.

  POUŽÍVEJTE VÝROBKY SOLUTIONS PRO PÉČI O TĚLO
  Nová linie výrobků Solutions pro péči o tělo je speciálně navržena tak, aby pomáhala ženám tvarovat postavu a dodala jim sebevědomí. Zbavte se přetrvávající celulitidy, vytvarujte své poprsí a redukujte strie díky novinkám Solutions s přírodními ingrediencemi. Buďte krásná díky přírodě!