Kosmetika Avon Informace a novinky ze světa AVON
 • Jak mít dokonalé nehty?

  0
  scissors
  20 dubna, 2013adminAvon novinky a informace

  Několik minulých měsíců byly vaše ruce schované v zimních rukavicích, ale nyní nadešel čas zimní doplňky odložit a začít pečovat o své nehty. V létě je třeba pochlubit se nejnovějšími úžasnými odstíny laků na nehty od Avonu! Ať již dáváte přednost dlouhým či krátkým nehtům, zakulaceným, nebo hranatým, Avon vám nabízí vše, co potřebujete, aby vaše ruce vypadaly vždy perfektně.

  Krok 1: Ošetření nehtové kůžičky
  Naneste malé množství Zdokonaleného komplexu na nehtovou kůžičku na každý nehet a jemně vmasírujte do nehtové kůžičky. Složení hydratuje do hloubky a vyživuje hrubou, popraskanou nehtovou kůžičku. Při pravidelném používání podporuje zdravý růst nehtů.

  Krok 2: Tvarování a leštění
  Leštění nehtů je nezbytné k vyhlazení nerovného povrchu nehtů a pro snadnější nanášení laku na nehty a jeho lepší přilnutí. Používání leštičky na nehty je snadné. Postupně leštěte nehet každou ze 4 ploch leštičky v horizontálním směru.

  Krok 3: Posílení
  Použijte Lak proti štěpení a lámání nehtů, který hydratuje, posiluje a vyhlazuje nehty. Nechte lak přibližně 2 minuty zaschnout. Avon nabízí více posilujících laků, takže si zákazník může vybrat podle svých požadavků.

  Krok 4: Nanesení podkladu
  Naneste Posilující gelovou bázi na nehty na každý nehet. Začněte u lůžka nehtu a jedním tahem přejeďte štětečkem ke špičce nehtu. Podkladová báze chrání nehty a dodává jim lesk.

  Krok 5: Nanesení laku na nehty
  Jakmile je podkladový lak suchý, naneste tenkou vrstvu vašeho oblíbeného Rychleschnoucího laku na nehty. Nabízíme výběr z 25 nových a moderních odstínů a každý z nich obsahuje drobné částečky sopečné horniny, které nehty zpevňují a posilují. Nechte lak 30 sekund zaschnout, poté naneste druhou vrstvu.

  Krok 6: Úprava povrchu laku
  Naneste Posilující gelovou bázi na nehty na každý nalakovaný nehet. Začněte u nehtového lůžka a přejeďte štětečkem ke špičce nehtu. Povrchová vrstva chrání barvu i nehty a dodává úžasný lesk.

  Krok 7: Rychlé zaschnutí
  Aby vám lak na nehtech vydržel déle, vždy nechte vrstvu laku dobře zaschnout. Abyste schnutí urychlili, aplikujte Urychlující sprej pro zaschnutí laku na nehty na každý nehet.