Kosmetika Avon Informace a novinky ze světa AVON
 • Získejte perfektní pleť

  0
  scissors
  6 ledna, 2013adminAvon novinky a informace

  Většinou je třeba velké dávky znalostí a zkušeností v kombinaci s kvalitními výrobky, abyste získali opravdu dokonalou pleť. Budete-li se řídit následujícím návodem, můžete se již brzy také pochlubit dokonalou pletí!

  Krok 1: Čištění
  Čištění je nejdůležitějším krokem pro získání bezchybné pleti. Je nezbytné pro přípravu pleti na další péči i pro dosažení dokonalého vzhledu. Avon nabízí široké portfolio výrobků pro čištění pleti v řadách Clearskin, Solutions, Avon Care a Anew. Zvolte si ten, který nejlépe odpovídá potřebám vaší pleti. Pro intenzivnější očištění pleti jednou týdně použijte například pleťovou masku Planet Spa.

  Krok 2: Hydratace
  Pravidelná hydratace přináší pleti jak okamžité, tak dlouhodobé výhody. V dlouhodobém měřítku je hydratovaná pleť lépe chráněna vůči poškození způsobenému slunečním zářením a je odolnější vůči předčasnému stárnutí. Okamžitým efektem hydratace je jemnější a revitalizovaná pleť, na kterou se snadno nanáší make-up. Každý má jiný typ pleti a různé typy mají různé potřeby, proto Avon nabízí širokou škálu výrobků pro denní i noční péči pro různé typy pleti, takže jistě najdete takový, který bude vyhovovat vašemu typu pleti, věku a preferencím.

  Krok 3: Podkladová báze
  Připravte svou pleť pro líčení – naneste Bezbarvou bázi pro dokonalou pleť SPF 20, která působí jako hedvábně hebký základ pod make-up a zároveň pleť hydratuje a minimalizuje viditelnost jemných vrásek. Speciální složení absorbuje nadbytek kožního mazu a matuje pleť, která pak zůstává rozjasněná a přirozeně vyhlazená. Díky tomu váš make-up vydrží déle a pleť bude dokonalá.

  Krok 4: Make-up
  Vyberte si způsob aplikace make-upu, který vám vyhovuje nejlépe (například pomocí prstů, štětce nebo houbičky). Make-up je nejlepší nanášet krouživými pohyby po celé ploše tváře. Avon přináší široký výběr make-upů pro různé typy pleti a různé efekty. Většinu zákaznic jistě zaujme novinka – BB krém, který v sobě spojuje výhody makeupu a krému. Má lehké, hydratační složení, které vyrovnává a vyhlazuje pleť.

  Krok 5: Korektor
  Dokonce ani nejlepší make-up si vždy neporadí s každou nedokonalostí. Složení korektoru je hutnější než složení make-upu, proto jej používáme pouze na drobné plošky obličeje. Nanášejte prstem nebo aplikátorem na místa, kde chcete zakrýt nedostatky, a rozetřete do ztracena.
  Krok 6: Fixace líčení
  Použijte tuhý pudr Ideal Flawless k zafixování vašeho make-upu, aby zůstal dokonalý po celý den. Pudr dodá vaší pleti sametový vzhled a absorbuje nadbytečný kožní maz. Použijte velký štětec a lehce poprašte pleť obličeje pudrem.
  Krok 7: Zdůraznění kontur
  Lehce naneste Růž na tvář od Avonu pohybem vedeným podél spodní hrany lícní kosti směrem šikmo nahoru a kolem linie čela pro zdůraznění přirozených kontur obličeje. Pro dokonale rozzářený efekt použijte také Rozjasňující perly na tvář.