Avon Anew

V kategorii Anew naleznete širokou škálu kosmetiky, která bojuje nejen proti prvním známkám stárnutí, ale i proti pokročilým projevům stárnutí. Výrobky anew se rovněž zaměřují na nejednotný tón pleti. Pro náročné je zde i dekorativní kosmetika této produktové řady. 


Anew Clinical přináší cílenou péči proti specifickým známkám stárnutí.


Anew Clinical Absolute Even obsahuje dvě kompletní formy vitaminu  a potlačuje tvorbu melaninu, čímž vylepšuje tón pleti, brání hyperpigmentaci a efektivně cílí na všech 7 typů barevných nerovností.


Anew Genics obsahuje technologii YouthGen. Tato technologie zvyšuje aktivitu genu mládí, který stimuluje tvorbu klíčových složek pro mladistvý vzhled pleti - kolagenu a kyseliny hyaluronové.


Anew Platinum 55+  Redukuje hluboké vrásky, viditelně zpevňuje pokleslou pleť na krku, navrací pleti mladistvý zářivý vzhled a poskytuje pleti potřebnou hydrataci.


Anew Rejuvenate 30+ bojuje proti prvním známkám stárnutí. Redukuje jemné vrásky, vyhlazuje pleť, zlepšuje barevný tón pleti a omezuje viditelnost rozšířených pórů.


Anew Reversalist 35+ obsahuje jedinečnou patentovanou technologii Activinol, která dokáže aktivovat přirozený proces obnovy pleti. Viditelně bojuje proti mírným známkám stárnutí.

Anew Ultimate Perfomance 45+ je určena ženám, které zaznamenaly pokročilé známky stárnutí jako jsou ztráta pevnosti, ochabování kontur obličeje, hluboké vrásky a pigmentové skvrny.


Anew Vitale 25+ Obohaceno o ProEnergy komplex. Omezuje příznaky unavené pleti: mdlý vzhled, jemné vrásky, vyčerpaná pleť, rozšířené póry.

Nevybrali jste si? Zkuste i jiné značky